מאי 2020 - עמותת פנים חדשות 
 
/Pulseem/ClientImages/2888///corona-4984497_1280.jpg
במיוחד בתקופה שבה כולנו בבית, מתגעגעות למפגשים, לעשייה המשותפת ולהישגים שלנו, אנחנו בעמותת פנים חדשות מחליטות לשמור על קשר ולשתף האחת את השנייה בתובנות ובטיפים. את מהדורת ניוזלטר מאי 2020 בחרנו להגיש לכן מעט אחרת ...

קריאה נעימה והלוואי שניפגש בקרוב!
שולחת חיבוק מרחוק וקישור למאמרים שלי - הרהורי הקורונה

ערב ליל הסדר I קריעת ים סוף 2020
  

חלי
חברות העמותה משתפות על הרהורים מהלב בתקופת הקורונה
/Pulseem/ClientImages/2888///tea-381235_1280.jpg
אודות הקורונה

רחלי לושי ברקת חברת העמותה, מאמנת בכירה לתקשורת והישגיות עסקית ואישית משתפת "כשהכל התחיל אמרתי ליואב שלי שזה מחזיר אותי לתחושות שהיו לי לפני 3 שנים כשאבא שלי היה מאושפז בטיפול מוגבר, מורדם ומונשם. בחודש הזה לפני שהוא נפטר הייתי בלופ של לחץ, חרדות, דיכאון, אופטימיות, חוסר וודאות, חוסר אונים, תקווה, ייאוש, חיבור, ניתוק. הכל ביחד.

גם שם, היינו כל הזמן עם העיניים על המוניטורים שמעל המיטה שלו, כמו שהיום אנחנו עם העיניים על כל מיני מסכים שמעדכנים אותנו על הסטטוס ההולך ומחמיר. ההבדל הוא ששם באיזשהו שלב היה ברור שזה הולך רק לכיוון אחד, וכאן יש עוד תקווה. אם נהיה בני אדם ונשמור על הכללים😉 בינתיים שני דברים ממני אליכן: לחצו להמשך 

/Pulseem/ClientImages/2888///seagulls-815304_1280.jpg
למה לפזר את ההשקעות בימי קורונה? 

בימים אלה כאשר כולנו בבתינו עקב מגפת הקורונה הארורה שתפסה אותנו אני בוחרת לדבר על המצב הכלכלי שהולידה המגפה. בשנות עבודתי הרבות כמנהלת סניפים נתקלתי בכל סוגי האוכלוסיות כאשר בלטה במיוחד אוכלוסיית הנשים אשר מרביתן נמנעו ממעורבות בניהול משק ביתן, סמכו על בן הזוג, לא היו מעורבות בעסקיו התנהלו במשק ביתן בהתאם לצרכים ללא כל תכנון וביום אחד, חרב עליהן עולמן.

חברת העמותה, נופיה אוחנה MBA יועצת פיננסית, ראתה הרבה ימים כאלה… בן הזוג נפטר, הודיע כי רוצה להתגרש, הפך לפושט רגל ועוד, כמעט בכל המקרים ניתן היה להימנע מהרס כלכלי. על תובנות ועוד תוכלו לקרוא בלחיצה כאן.

/Pulseem/ClientImages/2888///%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A7.jpg
מדינת ישראל מתמודדת כחודשיים עם נגיף הקורונה, תוך הנחה שמדובר באחת המגפות המדבקות והקטלניות שידענו מאז השפעת הספרדית. לא קל היה לעכל הגעתו, לא קל היה להבין מהו ומיהו ומה מידת הסיכון שלו, לקח זמן והדברים החלו להתבהר. מדובר בנגיף שיש להיזהר מפניו ואין מקום לזלזל בו כלל וכלל.

טל גביש- LLB – משפטנית, משתפת אתכן בתובנות שעלו לה במהלך התקופה.
כאשר אני למדה מקריאת מאמרים וכתבות בטלוויזיה של מיטב המוחות בעולם , מתחוור לי שיש כמו בכל דבר בחיים שני צדדים למטבע. להמשך קריאה

 
 
הכירו את הפנים של פני"ם חדשות
 
/Pulseem/ClientImages/2888///20200423_110443.jpg
רחלי גנות 
מייסדת ומנכ"לית של חברת ההייטק RACHIP, מרכז R&D מולטי-דיציפלינרי המספק שירותי פיתוח תוכנה וחומרה ומהווה זרוע טכנולוגית לארגונים בארץ ובעולם. רחלי בוגרת קורס דירקטוריות, שותפה במספר סטרטאפים, חברת דירקטוריון ב- IATIארגון הגג של תעשיית ההייטק והביוטק בישראל וחברה בחבר הנאמנים של מכללת הדסה. 

רחלי נבחרה להדלקת משואה בטקס יום העצמאות ה- 70 למדינת ישראל.בעמותת פני"ם פעילה כיו"ר משותף בפורום מדע וטכנולוגיה, חברת הנהלה של עמותת "פנים חדשות" ומובילה את אירועי "יזמות על הבר" של העמותה בשיתוף עם ארגון שבוע היזמות העולמי.

בעלת תואר BSc במדעי המחשב ומתמטיקה מאונ' בר-אילן ותואר International Executive MBA בתכנית קלוג-רקנאטי.
 
/Pulseem/ClientImages/2888///20200423_110352.jpg
רותה פפישווילי
יועצת עסקית באוריינטציה שיווקית. בעלת המותג "בינה שיווקית" - ליווי, ייעוץ ובניית מעגלי שיווק.

בעלת תואר ראשון בניהול, כלכלה ושיווק מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במשפטים (אוריינטציה עסקית) בר אילן, בוגרת קורס דירקטוריות "יהל", 2011.
יו"ר משותפת של הפורום לרישות עסקי עמותת "פני"ם
חדשות" וחברה במשמר המגדרי בכנסת. 

בעבר ניהלה את המכללה העסקית של מט"י תל אביב, וכיום גם בעלים של עסק מצליח"רותה" – קייטרינג בוטיק, בין לקוחותיה:BMW, נמל ת"א – דוק אביב, עיריית תל אביב. רותהמאמינה כי קשרים ובניית מערך נטוורקינג אישי מהווה את הבסיס לבניית כל עסק מצליח.כמו כן, גמישות מחשבתית, יצירתיות ויכולת להניע לפעולה הן הבסיס של כל עסק מצליח.
 
/Pulseem/ClientImages/2888///0a2a997ae9b74ff5b0ca02f70b8fc915.jpg
אורית הרץ
מנהלת מערכות מידע בעיריית כפר סבא.  מהנדסת מחשוב ומערכות מידע,B.Sc- הטכניון חיפה. מגשרת ויועצת ארגונית.

תחומי התמחות:  R&D מערכות זמן אמת ביטחוניות, פיתוח תשתיות ומערכות מחשוב חינוכיות, ניהול יחידת המחשוב של רשות מקומית, שותפה בהקמת פורום על למנהלי מערכות מידע ברשויות המקומיות, התנדבות במסגרת ספיישל אולימפיק ישראל ומעורבות בפעילות בינלאומית (לשעבר חברת הנהלה).

אורית חברה חדשה בעמותת פני"ם חדשות פעילה במשמר המגדרי הבינ"ל והשתתפה במשלחת המשמר לארה"ב.
מוטו אישי : נתינה מתוך רצון ולא מתוך חובה משנה חיים, וממלאה את הנותן והמקבל.

לחצו על הקישור לקריאת המאמר של אורית מי באמת רוצה שגרה? 
 
ובנימה אופטימית משתפים אתכן בסיפור ההצלחה של
טובה אנגלרד - מנכ"לית ובעלים של חברה לטכנולוגיות רפואיות 
 
/Pulseem/ClientImages/2888///tova%20englard.jpg
הפקת תרבות מקומית שהפכה לבעלת משמעויות היסטוריות גלובליות.
לפני כמה שנים נתבקשתי על ידי קולגה אירופי לבדוק אפשרות להביא לביקור בארץ תזמורת חובבים הולנדית. תהיתי ביני לבין עצמי על סמך מה הוא מניח שאני יכולה להרים הפקה מוסיקלית בסדר גודל הזה.  שנתיים מאוחר יותר, באביב 2017, יצאה לדרך הפקת ענק שכללה 4 קונצרטים SOLD OUT של התזמורת הסימפונית של פיליפס, ה-PSO, המונה 80 נגנים, יחד עם הסולנית  נועה וילדשט, ילדת פלא בת 16 והמנצח הכריזמטי, ז'ול ואן-האסן. המשך קריאה

 
/Pulseem/ClientImages/2888///%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%95%20%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA%20%D7%97%D7%93%D7%A9.png
 
טל: 054-2244560 | מייל: office@wlp.org.il
חפשו אותנו בפייסבוק: פנים חדשות 
 
הניוזלטר הופק ע"י חברת זוויות מפתחת מודל דיאלוג חכם
Preview Campaign